Cs Go Revolver Kasası

CS GO Revolver Silahı ve Kasası

9.12.15 tarihinde Cs GO oyununa önemli bir güncelleme geldi. R8 Revolver adlı yeni tabanca, deagle yerine kullanılabilir bir şekilde oyunculara sunuldu. Silahın en büyük özelliği neredeyse AVP olması. Yani mesafe farketmeksizin gövde veya üzerine tutturursanız tek atıyorsunuz. Ucuz, tabanca üstelik tek atıyor. Oyundaki bütün dengeleri alt üst ettiği çok rahat bir şekilde söylenebilir. Cs Go yeni tabancası hakkındaki yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

CS GO Revolver Kasasındaki Silahlar

En çok merak edilen soru: “Cs Go Revolver kasasında hangi silahlar var?” Öncelikle AK-47 | Point Disarray ve M4A4 | Royal Paladin olmak üzere birbirinden şahane iki adet skin bulunmakta.

Kasa ilk çıktığı saatlerde 35 Türk lirasına satılıyordu. Şu anda ucuzlamış desek de diğer kasalara oranla hala oldukça pahalı bir durumda.

cs-go-yeni-tabanca

Cs Go Revolver Silahını Kullanma Taktikleri

Öncelikle silahınızı iki şekilde ateşleyebilirsiniz. Düz mouse tıklayarak 2 saniyelik bir beklemenin ardından ateş edebilirsiniz. Bu 2 saniye içerisinde nişan alabilir, hareket edebilir veya zıplayabilirsiniz. Sağ tıklayarak ise anında ateş edersiniz lakin ikinci ateşten önce beklemezseniz silahınızda ciddi bir sekme meydana gelmekte. Yakın mesafelerde ani durumlarda sağ tıklayarak adama tek atmak kaçınılmaz.

cs-go-revolver

Ayrıca kevlar almış veya almamış, zırhlı veya değil hiç farketmez. Head shot atmanıza gerek yok. Karnından dahi vursanız tek atıyorsunuz. Bu silah oyundaki dengeleri bir hayli değiştirecek. Şimdiden sevenler olduğu gibi silahın dengeleri alt üst ettiğini savunanlar da var. Bu konuyla ilgili görüşlerimi de bir başka yazımda sizlerle paylaşacağım.

You might also like
Tags: , , , , , , , ,

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü