PUBG 1-MAN Squad Nedir? Solodan Farkı?

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (Namıdiğer PUBG) oyununun popülerliği gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Oyuna her başlayan kişinin çözmekte zorlandığı bir hususa değinelim.

PUBG 1-Man Squad Nedir?

Oyunda Solo, Duo, Squad ve 1-Man Squad seçenekleri bulunmakta. Tek kişilik veya iki kişi/dört kişilik takımlardan oluşan modları herkes biliyor.

İlk başta herkes gibi ben de 1-Man Squad modunu, tek başıma gireceğim ve 4 kişilik bir takımın bir üyesi olacağım zannettim. Fakat girdiğimde ben tek geri kalan herkes takımmış gibi gelmişti 🙂 Olumsuz örneklerden giderek cevabı tam olarak almanızı sağlayacağım.

İşin Özeti Şöyle:

100 kişilik bir oyunda;

  • Bir takımla birlikte OYNAYAMAZSINIZ.
  • Herkes sizin gibi tek başına DEĞİLDİR.

Net cevap vermek gerekirse:

  • Solo oyunda 100 kişinin tamamı SOLO (tek) oynuyor. Kesinlikle takımda olan kimse yok.
  • 1 Man Squad modunda ise, siz SOLO’sunuz (teksiniz), geri kalan herkesin bir takımı var. Bu 2 kişilik takımlar olabileceği gibi 3 veya 4 kişilik takımlardan da oluşabilir.

E bu mod o zaman çok saçma? Sorusuna mantıklı cevap ise:

Farklı eğlence arayanların modu diyebiliriz. Tek başına girip 3’lü veya 4’lü takımları avlamaya çalışmak keyifli olabilir. Veya aksine, duo girmeyi seviyorsunuzdur ve dörtlü takımları öldürmek size daha kolay geliyordur. Kim bilir, oynayanlara sormak lazım.

You might also like

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü